Uitgebreide Achtergrond

Hieronder mijn uitgebreide opleidings- en ervaringsachtergrond op gebied van: BEGELEIDING, MASSSAGE & LICHAAMSWERK | MARTIAL ARTS, OOSTERSE KRIJGSKUNSTEN & ZELFVERDEDIGING | UNIVERSITAIRE OPLEIDINGEN.

Wil je meer informatie of wil je een afspraak maken bel of mail me gerust, ik kijk naar je uit.

BEGELEIDING, MASSAGE & LICHAAMSWERK

  • 2020 – 2021 Medische Basiskennis (1-jarige opleiding)
    Lopende opleiding bij EsoTerra – Bilthoven, Nederland
  • 2020 – 2021 – Thai Massage Therapeut (3-jarige opleiding)
    Lopende opleiding bij Thai Dee – Nieuwegein, Nederland
  • 2020 t/m heden – diverse langdurige Individuele Begeleidingstrajecten
    Enkel in samenwerking met de individuele cliënten, die in sommige gevallen ook zorg inkopen bij andere hulpverleners – Amsterdam en regio Leiden, Nederland
  • 2019 Nov – Thai Acupressure for Orthopedic Disorders (10-daagse cursus – 60 uur)
    Noam Tyroler – Sunshine Massage School – Chiang Mai, Thailand
  • 2019 Mei – Embodied Trauma Healing – restoring aliveness (8 dagen seminar)
    Ralf Marzen – Sunshine House – Evia eiland, Griekenland
    De onderwerpen: Shocktrauma en Ontwikkelingstrauma. De benadering van behandeltechnieken: SE (Somatic Experiencing) en NARM (Neuro-Affectief Relationeel Model) zijn lichaamsgerichte therapieën die werken met de effecten van shock, trauma en stress. Door toegang te krijgen tot het bewustzijn van het lichaam verbinden ze ons opnieuw met onze eigen natuurlijk (zelf)helende capaciteiten. Hierdoor kunnen zowel fysieke als emotionele symptomen van traumatische gebeurtenissen worden losgelaten.
  • 2019 Mrt t/m Jul – Intensief Individueel Begeleidingstraject (21 tot 51 uur per maand)
    In samenwerking met familieleden en andere begeleiders – Haarlem en Amstelveen, Nederland
  • 2019 Mrt – Structural Energy Awakening (SEA) (2 dagen privé-onderwijs – 10 uur)
    Mike Tan – SEA Bodywork – Chiang Mai, Thailand
  • 2019 Mrt – Therapeutische Thai Massage (10-daagse cursus – 60 uur)
    Suriyan Punyafoo – Sunshine Massage School – Chiang Mai, Thailand
  • Specifieke behandelprotocollen voor:
    * Verzwikte enkel
    * Menstruatieklachten
    * Hoofdpijn & Migraine
    * Lage onderrugpijn met uitstraling/pijn naar bovenbeen tot de knie (o.a. ischias/piriformis-syndroom)
    * Middenrugpijn met uitstraling/pijn naar bovenbeen én stijve kuit (o.a. ischias /piriformis-syndroom)
    * Schouderklachten o.a. Frozen shoulder
    * Stijve nek
    * Triggerfinger, pijnlijke/stijve vingers/handen in het algemeen, artritis
  • 2019 Feb – Postpartum Moeder Thai Behandelingen (Yu Fai) (2-daagse cursus – 12 uur)
    Ong’s Thai Massage School – Chiang Mai, Thailand
  • 2019 Feb – Zwangerschaps-, Baby- en Kindermassage (2-daagse cursus – 12 uur)
    Ong’s Thai Massage School – Chiang Mai, Thailand
  • 2019 Feb – KamInTouch 30e Thai Yoga Massage Symposium (7 dagen)
    Amaravati Ashram – Mae Rim, Thailand
    * Sri Anatta – Metta & Dharma presentatie
    * Carollyne Tjong Ayong – Safe space & Safe touch (as it relates to Thai Yoga Massage)
    * Ramy Abou Jaoude & Carollyne Tjong Ayong – Animal Locomotion & Martial Arts Yoga
    * Gisele Seto – Practitioner’s Self-Care Budokon Yoga Flow and reviewing Thai yoga massage foundations – palpating, simplifying, the mind/body
    * Albert Lee – Wang Ji Wu Neigong: Exercises for Health and Longevity
    * Kenneth Chen – Therapeutic view on essential energetic (sen/marma) and biomechanical principles: working with the elderly and pregnancy (prenatal & postnatal), A tango face-off of Thai yoga massage creative infusions and special elements in building a successful Thai yoga massage career
    * Edgardo Beilin – Shoulder and Lower Back Protocols in Thai Massage
    * Daniel Reid – The Tao of Health, Sex & Longevity and Traditional Chinese Medicine
    * Valerie Gaillard – Zen shiatsu approach to Thai massage using the hara and Ki (vital energy flow)
    * Emily Baxter – Partner & Acro Yoga
    * Ramy Abou Jaoude – Sports therapy & plexology as multidisciplinary applications in Traditional Thai Massage
    * Dominique Warfield – Devoted & Mystic: Stories of Thai massage
    * Ralf Marzen – Embodied Trauma Healing, as it relates to Thai Yoga Massage
    * Patty Murray – Healing Thai Yoga Touch & Reiki (for both yin yoga classes & families with addiction)
    * Michael Sitzer – Incorporating metta & spirituality into Thai Massage classes
    * Kaori Endo – Feeling is Healing, techniques based on natural therapies such as: Sen Therapy Nuad Bo-Rarn Thai (Khun Chongkol), Advanced Thai Medical Massage Therapy (Khun Sarmat), Lek Chaiya Traditional Nerve-Touch Massage (Mama Lek), and Thai massage for babies and infants
  • 2019 Jan – Structural Energy Awakening (SEA) Foundations (5-daagse cursus – 30 uur)
    Mike Tan – SEA Bodywork – Chiang Mai, Thailand
  • 2019 Jan – Yoga for Menstruation (4 uur workshop)
    Nadia Farahani – Women’s Healing Systems – Auroville, India
  • 2019 Jan – Cursus Lach Yoga Begeleiding (2-daagse theoriecursus + 3 praktijklessen – 20 uur)
    Nikhil Thapar – Auroville, India
  • 2019 Jan – Traditionele Thai Yoga Massage & Teacher Training (7-daagse cursus – 50 uur)
    Itzhak Helman – The School Of Thai Yoga Massage Around The World – Auroville, India
  • 2019 Jan – Traditionele Thai Yoga Massage for advanced Practitioners & Teacher Training (5-daagse cursus – 40 uur)
    Itzhak Helman – The School Of Thai Yoga Massage Around The World – Auroville, India
  • 2019 Jan – Bewustzijn door het lichaam (Awareness through the Body (ATB)) (2-uurs workshop)
    Stefania – Auroville, India
  • 2018 Sept – Thai Acupressure: treatment of Lower Body Disorders (5-daagse cursus)
    Noam Tyroler – School of Thai Acupressure – Riethoven, Nederland
  • 2018 Aug – Traditional Thai Yoga Massage & Teacher Training (10-daagse – 90 uur)
    Itzhak Helman – School of Thai Massage Around the world – Amsterdam, Nederland
  • 2018 Feb – (maandcursus – 200 uur)Thai Massage Circus – The Sunshine Network – Waterfall Sanctuary, Luang Prabang, Laos
    * Arno L’Hermitte, Ithzak Helman, Pau Castellsagué, Thomas Blobelt – Thai Yoga Massage (Basis & Therapeutisch) & Osteopathie
    * Rachel Ellery – Anatomie & Biomechanica
    * Nico Trian – Chi Gong
    * Anastasis Koutsogiannis, Danny Paradise, Sonia Ama – diverse Yoga disciplines & Meditatie
  • 2018 Jan – Traditional Thai Massage and The 5 Bodies (5-daagse cursus – 30 uur)
    Ralf Marzen – Sunshine, School of Traditional Thai Massage – Chiang Mai, Thailand
  • 2018 Jan – Traditionele Thai Yoga Massage for advanced Practitioners (35 uur)
  • 2017 Dec – Traditionele Thai Yoga Massage & Teacher Training (10-daagse cursus – 90 uur)
    Itzhak Helman – The School Of Thai Yoga Massage Around The World – Auroville, India
  • 2017 Mrt t/m Sept 7 trainingsdagen & wekelijks praktijkwerk
    * Contact maken vanuit het Gevoel
    * Suïcide Preventie
    * Persoonlijkheidsstoornissen
    Jan Willem & Joke – Hulplijn Amsterdam – Amsterdam, Nederland
  • 2017 Jul – Nuad Thai Massage (10-daagse cursus – 90 uur)
    Itzhak Helman en Pau Castellsaqué – Sunshine Network – Wenen, Oostenrijk
  • 2017 Jan – Structural Energy Awakening (SEA) Fundamentals (55 uur)
    Mike Tan – SEA Therapy – Chiang Mai, Thailand
  • 2017 Jan – Body Assessment, Treatment and Rebalancing (24 uur)
    Mike Tan – Sunshine, School of Traditional Thai Massage – Chiang Mai, Thailand
  • 2017 Jan – Ayurveda & Thai Massage Therapy (5-daagse cursus – 30 uur)
    Kam Thye Chow – Sunshine, School of Traditional Thai Massage – Chiang Mai, Thailand
  • 2016 Dec – Thai Yoga Massage (11-daagse cursus – 90 uur)
    Itzhak Helman – Sunshine Network – Lahu Village, Thailand
  • 2016 Dec – Dancing Thai Massage – Art of Transitioning (5-daagse cursus – 30 uur)
    Kam Thye Chow – Sunshine, School of Traditional Thai Massage – Chiang Mai, Thailand
  • 2016 Dec – Energy Release & Self Protection in Thai Massage (2-daagse cursus – 12 uur)
    Bob Haddad – Sunshine, School of Traditional Thai Massage – Chiang Mai, Thailand
  • 2016 Sept – Level 1 Thai Yoga Massage – Nuad Bo Rarn (2-daagse cursus – 12 uur)
    2016 Okt – Level 2 Thai Yoga Massage – Nuad Bo Rarn (2-daagse cursus – 12 uur))
    2016 Okt – Level 1 Acupressure Therapy Massage for Health – Wat Po (2-daagse cursus – 12 uur)
    Nicole van Zurk & Manuel Aguilera – ITM Thai Hand – Amsterdam, Nederland
  • 2016 Aug/ Sept – Nuat Thai, Wat Po, Traditional Thai Bodywork (2 maanden privé-onderwijs)
    René Marcellino – Thai Bodywork – Amsterdam/Amersfoort, Nederland & Parijs, Frankrijk
  • 2015 Jul – Innerfire training (8 dagen)
    Wim Hof (The Iceman) – Innerfire – Monte Perdido/Pyreneeën, Spanje
    * Wim Hof methode, adrenalineverhogende activiteiten, ademhalingstechnieken, koudebaden, yoga, zelfherstellend vermogen, eigen kracht en meer
  • 2015 Mrt – Reiki level 1 (1-daagse cursus)
    Justin Peach – Amsterdam, Nederland
  • 2012 Dec – Quantum Touch Level 1
    Armand Amatali – Quantum Touch – Paramaribo, Suriname
  • 2011 t/m 2014 – Diverse langdurige Individuele Begeleidingstrajecten
    In samenwerking met diverse collega’s en cliënten van Vriend GGZ, Stichting CAV en Kopzorg – Amsterdam en Alkmaar, Nederland
  • 2011 t/m 2012 ADL & HDL Begeleiding
    Bij Cordaan – Amsterdam, Nederland
  • 2011 t/m 2013 – Incompany massage cursussen
    Spa Sport Hotel Zuiver – Amsterdam, Nederland
    * Zwangerschapsmassage
    * Lomi Lomi-massage
    * Hotstone-massage
    * Hamam-massage
  • 2010 t/m 2011 – (Sport) massage NESPG (1-jarige opleiding)
    Leffelaar opleidingen Veerman College – Amsterdam, Nederland
  • 2002 t/m 2004 Passagiersbegeleiding
    Bij International Help for the Disabled (IHD) – Amsterdam/Schiphol, Nederland
  • 1998 t/m 2001 ADL & HDL Begeleiding
    Bij Stichting Fokus en zelfstandig met particuliere cliënten – Amsterdam, Nederland

MARTIAL ARTS, OOSTERSE KRIJGSKUNSTEN & ZELFVERDEDIGING

  • 2016 Apr – Rots & Water voor vrouwen – 8 trainingsdagen
  • Jarenlange trainingservaring waarbij geen graden werden uitgereikt
    Universitair Sport Centrum – Amsterdam & Budo Academy Phshysical – Ede
    * Brazilian Jiu Jitsu (ook wedstrijdervaring)
    * Grappling (ook wedstrijdervaring)
    * Boksen
    * Kickboksen
    * Karate (Kyokushinkai & Wado Ryu)
    * MMA
    * Krav Maga
  • 2009 Sept: Docent Weerbaarheid & Zelfverdediging
    Edgar Kruyning – Budo Academy Physical – Ede, Nederland
  • 2009
    Edgar Kruyning – Budo Academy Physical – Ede, Nederland
    * 2009 Dec : Kobudo (Tenshin Shoden Katori Shinto Ryu) 5e Kyu (groene band)
    * 2009 Jul: 3 maanden Uchi Deshi bij Edgar Kruyning
    * 2009 Jul: Yoseikan Jujutsu 3e Kyu (Bruine band)
    * 2009 Jul: Yoseikan Aikido 4e Kyu (blauwe band)
  • 2008
    Edgar Kruyning – Budo Academy Physical – Ede, Nederland
    * 2008 Dec: Judo 2e Kyu (Blauwe band)
    * 2008 Jul : 3 maanden Uchi Deshi bij Edgar Kruyning
  • 2006 Dec – Jiu Jitsu 1e Kyu (Bruine band)
    Universitair Sportcentrum – Amsterdam, Nederland
  • 1991 Sept – Judo 2e Kyu (Blauwe band)
    Judoschool Anbergen – Hoogeveen, Nederland

UNIVERSITAIRE OPLEIDINGEN

  • 2008 Feb: doctoraal/master Taalwetenschap, specialisatie patholinguïstiek/ Gebarentaal
    Universiteit van Amsterdam – Amsterdam, Nederland
  • 2002 Aug: Propedeuse Duitse taal- en letterkunde
    Universiteit van Amsterdam – Amsterdam, Nederland
  • 2002 Aug: Propedeuse Nederlandse taal- en letterkunde
    Universiteit van Amsterdam – Amsterdam, Nederland